Válaszra vár

Szétesik a fasori kerítés

A Városligeti fasoron egyedi gyerekek által, kézzelfestett fakerítés van mindkét, a terézvárosi és az erzsébetvárosi oldalon. Sajnos ezen kerítések felett eljárt az idő és a fa anyagának adottságaiból eredően, elhasználódott. Sok helyen nagy repedések vannak, korhadás nyomok, illetve van, ahol egész kerítésrészek hiányoznak. Szeretném kérni a Tisztelt illetékest, hogy ezt a kerítést cseréljék ki egy újra, de ugyan ilyenre.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 12

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére