Megoldott

Eldugult víznyelő

Csepelen, a Csikó sétánynál lévő Spar előtt eldugult a víznyelő. Nagyobb esőzés esetén bokáig érő víz áll az úton.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 131

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Friedl Ferenc Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
    ...
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2251/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő címen található víznyelő tisztí
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére