Megoldott

Szemét

Üritsék ki kukákat

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 40

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00100617

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00100617 azonosítószámú, Budapest Damjanich u. 40. szám
    ...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre több ember megy a Ligetbe és ehhez az embertömeghez kevés ez a mennyiségű és méretű szemetes.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Princz László hozzászólt a bejelentéshez.

    Damjanich utcai Coop üzlet ez a pontos cim
  • Princz László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a Dembinszkyn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dembinszky utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    büdös van húgy szag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Princz László
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Kis Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemét kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rózsák tere (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére