Megoldott

Széttört elektromos doboz

Anonim Járókelő

Balesetveszélyes, széttört elektromos doboz az Almássy utcában.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Almássy u. 3

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Széttört elektromos doboz - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    Az MVM Főgáz Földgáz
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rozsdás régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Omlásveszély, lehulló homlokzati törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kerítés, szemetes foghíj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Klauzál utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére