Megoldásra vár

Meggörbült korlát, autó lökhárító darabok

Tisztelt Cím!

Kérném az alábbi korlát helyreállítását, valamint az autó alkatrész darabok elszállítását.

Üdvözlettel:

Radics Levente

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Várhegy u. 1

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem József utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési tábla megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére