Megoldott

Nem megfelelően karbantartott zöld sáv

FRISSÍTÉS: 2022.05.02.
A XIV: kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:

,,(...) aki az ingatlan előtti járda, továbbá a járda és a kocsiút közötti kiépített vagy kiépítetlen terület a) gondozásáról, b) tisztán tartásáról c) szemét- és gyommentesítéséről, vagy d) hóeltakarításáról és síkosság mentesítéséről nem gondoskodik, az megsérti a közösségi együttélés alapvető szabályait”.

A rendelet értelmében a Bácskai u. 51b ingatlan tulajdonosának a kötelessége a zöld sáv gondozása."

---

Nem megfelelően karbantartott zöld sáv

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bácskai u. 51b

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem megfelelően karbantartott zöld sáv"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.02. A XIV: kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: ,,(...) aki az ingatlan előtti járda, továbbá a járda és a kocsiút közötti kiépített vagy kiépítetlen terület a) gondozásáról, b) tisztán tartásáról c) szemét- és gyommente...

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az alábbiakról tudom tájékoztatni:

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerüle
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Czerula Barbi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére