Megoldott

Elhanyagolt magas toklászos fű

Magas, toklászos fű

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagybecskerek u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 100539. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kaszálás 1. fordulója megtörtént a jelzett helyszínen.

    Kérem tájékoztatásunk m...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez amúgy hol magas...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Czerula Barbi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére