Megoldásra vár

Járdán

Járdán parkolás a bölcsi előtt, Dózsa György út 104., buszmegálló előtt. A területet visszatérően ellenőrizni kellene. Főleg a reggeli és délutáni órákban.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Hősök tere M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi lenne, ha nem hétvégén ellenőriznének?...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval három nap alatt kijöttek háromszor, és nem találtak ott senkit. Ráadásul ez hétvégén volt. A bölcsibe akkor nyilván nem jönnek gyerekért. Legyen inkább megoldásra vár, aztán meglátjuk, hogy val...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére