Válaszra vár

Hiányzó járdarész

FRISSÍTÉS 2022.05.03.
XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:
"Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a Róna utca 222. szám előtti
járdát érintő kábelmunkákról nincs információnk. Javasoljuk, keressék az
ügyben a Polgármesteri Hivatal Kerületi Főmérnökség Műszaki Csoportját."
----------

Hiányzik a járda

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 222 1145 Magyarország

Hozzászólások

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Hiányzik a járda"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.03. XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: "Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a Róna utca 222. szám előtti járdát érintő kábelmunkákról nincs információnk. Javasoljuk, keressék az ügyben a Polgármesteri Hivatal Kerületi Főm...

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a Róna utca 222. szám előtti
    járdát érintő kábelmunkákról nincs információnk. Javasoljuk, keressék az
    ügyben a Polgármesteri Hiva...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Czerula Barbi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Járdára nőtt faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére