Válaszra vár

hónapok óta nem mozdul a két autó

Anonim Járókelő

hónapok óta nem mozdul a két autó

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nárcisz u. 13

Hozzászólások

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Tele van a kerület ilyenekkel.
    Simán elképzelhető az is, hogy a tulaj mondjuk meghalt Covidban. Viszont műszaki van rajta, körözés nincs, ezért a dolog "rendben".
    Már csak ilyenek miatt is rá kéne ez...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gyimes utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Álom utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére