Megoldásra vár

Felfestések frissítése

Egyértelműen zajlik mostmár a "kerékpáros szezon", célszerű lenne a kerékpársávot jelölő felfestéseket frissíteni. Kb az egész városban, de most csak a Bartókot jelzem.
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 127

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét! Tájékoztatjuk, hogy az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunk végrehajtását elkezdtük, melynek első részében a jelzőlámpás szabályozás nélküli kije
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére