Megoldásra vár

Kelemen László utca

A gyökerek sok helyen felnyomták a térköveket a parkolásra használt területen.
Olvastam, hogy vannak tervek az utca zöldítésére, ezek elérhetők valahol? Örülnék neki, ha kiszélesítenék a járdát ezen az oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő
    a Műszaki osztály válasza a következő:
    Felvettük a javítási listára.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk.A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Járda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Elhanyagolt állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére