Megoldott

Pocsolyák

Gondozatlan sétautak a Vérmezőn.
Kérem javítsák a hibákat, hogy ne tudjanak kialakulni ekkora pocsolyák, és pótolják a kavicsot!
Köszönöm előre is!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 114

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő gyöngykavicsos terület helyreállítását elvégezték munkatársaink.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100473/pocsolyak
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az út ezen szakaszán többtonnás autók is közlekednek, ezért alakulnak ki a mélyedések. Ez esős időben valóban problémát okoz, ezért rend...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Él/nem él?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Lovas út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére