Válaszra vár

lyuk a járdán

Anonim Járókelő

VIII. kerület, Baross utca 112 előtt volt egy telekom telefonfülke amelyet elbontottak de az útburkolatot elfelejtették befedni. Szeretném kezdeményezni a kátyú eltüntetését.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 112

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére