Megoldott

Vízelvezető el van dugulva

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.05.09
Az FCSM válasza:

,, A megadott címen található víznyelő nincs társaságunk üzemeltetésében, ezért a probléma megoldásában nem áll módunkban intézkedni."

---

A közeli építkezésről származó hulladék miatt a vízelvezető el van dugulva. Az építkezés miatt megszűnt járda helyett az úttesten kell a gyalogosoknak közlekedni amit eső után napokig megnehezít a képen latható tócsa ami nem tud elszivárogni

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 47

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba irodavezető úr!

    A 100456 számú megkeresésükkel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a közútkezelő intézkedésére az érintett folyóka tisztítása, dugulásának elhárítása megtörtént, a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A megkeresést illetékességből továbbítottuk a Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt. által már korábban javasolt:
    varosrendezesiiroda@budapest21.hu e-mail címre.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A közeli építkezésről származó hulladék miatt a vízelvezető el van dugulva. Az építkezés miatt megszűnt járda helyett az úttesten kell a gyalogosoknak közlekedni amit eső után napokig megnehezít a képen latható tócsa ami nem tud elszivárogni"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.09 Az FCSM válasza: ,, A megadott címen találhat...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott címen található víznyelő
    nincs társaságunk üzemeltetésében, ezért a probléma megoldásában nem áll
    módunkban intézkedni.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2248/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk nem végzett építési munkálatokat a bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kilyukadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Templom utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére