Megoldott

Lecsúszott jelzőtábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.05.
Az illetékes válasza:"Tájékoztatom, hogy a mellékelt megkeresésben foglaltak vizsgálatára a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság nem rendelkezik hatáskörrel. Tájékoztatom továbbá, hogy a megkeresése továbbításra került a hatáskörrel rendelkező Fővárosi Vízművek Zrt. részére további ügyintézésre."

----------------
Jelzett helyszínen teljesen leesett a jelzőtábla, valaki házilag drótozta vissza azt.
Kérjük az Illetékest, helyezze vissza szakszerűen a kis jelzőtáblát, amennyiben nem direkt szedték le azt!

Pontos helyszín:
47.59912629770281, 19.060754055693543

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 14

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 100452 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.
    ...
  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen teljesen leesett a jelzőtábla, valaki házilag drótozta vissza azt. Kérjük az Illetékest, helyezze vissza szakszerűen a kis jelzőtáblát, amennyiben nem direkt szedték le azt! Pontos helyszín: 47.59912629770281, 19.060754055693543"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.05. Az illetékes válasza:"Tájékoztatom, hogy a me...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő közhasznú Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a mellékelt megkeresésben foglaltak vizsgálatára a Fővárosi Katasztrófavédelmi
    Igazgatóság nem rendelkezik hatáskörrel. Tájékoztatom továbbá,
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Elmozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére