Megoldatlan

Összefirkált, összematricázott, ütött-kopott tábla

Összefirkált, összematricázott, ütött-kopott tábla. Cserére szorul.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Györkös Attila visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    El nem tudom mondani, mennyire unalmas már ez a hitegetés és ígérgetés ezekkel a táblákkal kapcsolatban!
  • Györkös Attila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Levél tárgya
    10042

    Levél tartalma
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Üllői út - Kőér utca csomópontban észlelt kopott, gyalogos nyomógombokhoz tartozó, tájékoztatótáblákkal kapcsolatos bejelentését.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2017 április idusa felé járunk, de még mindig nem bírták lecserélni ezt a pár táblát.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ősz közepe felé járunk, de még mindig nem bírták lecserélni ezt a pár táblát.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ősz közepe felé járunk, de még mindig nem bírták lecserélni ezt a pár táblát.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Üllői út - Kőér u. csomópontban lévő rossz állapotú nyomógomb tájékoztatótáblákkal kapcsolatos megkeresésére a következő tájékoztatást adjuk:

    Az Üllői út - Kőér u. csomópont...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, kedves Eszter!
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem még egyszer a BK-nak.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a táblafajtát nem nagyon cserélik le, hiába kérjük.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket a táblákat sem cserélték le. Pedig beígérték a cserét.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megérne egy misét az a járdasziget is. Tiszta gyom. Ez is árulkodó, hogy mennyien használják ezt a félreeső nyomógombot.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket a táblákat sem cserélték le.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A sérült tájékoztató táblák cseréjéről intézkedtünk.

    Köszönjük az észrevételt és a türelmet.

    Budapest, 2016. április 8.

    Üdvöz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az úttest túlsó oldalán lévő tábla is nagyon koszos és elhasználódott.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére