Megoldott

XIV. Jerney u. / Fogarasi út - Épített sebességcsökkentő

Anonim Járókelő

A Jerney utca Fogarasi útnál lévő szakaszán épített sebességcsökkentő műtárgy ("fekvőrendőr") burkolata erősen sérült, veszélyeztetve ezzel az autók épségét (autó alá felgyűrődhetnek a betonelemek)!

Hely: XIV. Jerney utca vége a Fogarasi útnál.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A https://www.jarokelo.hu/10040. sz. ügyben az alábbi választ adjuk: Kerületi kezelésű utakon az útburkolat (beleértve a sebességcsökkentő küszöbök burkolatát) üzemeltetése a ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült. 3 hónap kellett hozzá.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre rosszabb.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mai napig nem készült el a javítás!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére