Megoldott

FJX 190

A Volvo 7700-as típusú buszok igen nagy része, termetes koromfelhőt hagy maga után, főleg az indulásukkor.:) Ez a megállókban várakozók részére rendkívül káros és egészségtelen.

Konkrét rendszám a bejelentés tárgyában megadásra került.

Sajnos ez a füstfelhő nem segít a tömegközlekedés népszerűsítésében, sőt kifejezetten rossz fényt vet rá. Teljesen érhető, hogy sokan ilyen minimálisan karbantartott buszra nem kívánnak felszállni, hisz nem tudni milyen további rejtett műszaki problémáik vannak még a busznak.

Kérem vizsgálják át a buszt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 47

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "FJX 190 :)"-ról "FJX 190"-ra.

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/15370-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00100397

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Simon Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    NCZ 564 Budapest logó eltűnt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Újabb katasztrofális járat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    FKU 934

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére