Megoldásra vár

Hiányzó közútjelző tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.05.03.
Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelölt útszakasz magánút, nem tartozik Részvénytársaságunk illetékességi körébe."

-----------------------
A Csepel Zeneművek épülete egy körforgalom közepén van, a Duna felőli oldalról közelítve hiányzik a körforgalom és elsőbbség adás jelző tábla.

https://goo.gl/maps/D1TCvSKxynAAGDvW7

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Terelő u. 5-7

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/2296/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk beütemezte a bejelentésben sz
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Csepel Zeneművek épülete egy körforgalom közepén van, a Duna felőli oldalról közelítve hiányzik a körforgalom és elsőbbség adás jelző tábla. https://goo.gl/maps/D1TCvSKxynAAGDvW7"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.03. Budapest Közút válasza: "Tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelölt útszakasz magánút, nem tartozik Rés...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelölt útszakasz magánút, nem tartozik Részvénytársaságunk illetékességi körébe.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére