Megoldott

XIV. Fogarasi út - "javított", de még rosszabb kátyú

Anonim Járókelő

Korábbi bejelentésem margójára:

A hiba oly módon lett "kijavítva", hogy közvetlenül a szóban forgó kátyú mellett újabb kátyú keletkezett, és a repedések mentén újabbak és újabbak fognak, amíg valódi javítás nem készül, bosszantva és veszélyeztetve az autósokat, illetve azok gépkocsiját. Nem beszélve a rezgésterhelésről, ami a kátyú melletti családi házakat érinti (!).

Hely: XIV. Fogarasi út 100. előtt, Pongrátz Gergely tér irányában.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Megkeresését továbbítottuk az útüzemeltető Budapest Közút Zrt.-nek.

    Köszönjük a bejelentést, a kivitelezésig szíves türelmét kérjük.

    Budapest, 2016. április 8....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére