Megoldásra vár

93A Buszmegálló utasait locsoló kátyú.

A kátyú önmagában is probléma, de ez a darab úgy helyezkedik el, hogy eső esetén a benne összegyűlő vizet az Üllői úton haladó autók a Fő utcai buszmegállóban várakozókra fröcskölik.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Fő utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére