Megoldott

"Marianna-árok" a parkolónál

Gyöngyösi u 17-tel szemben parkolót csináltak, de az út szélét nem javították utána. Ha áll már itt egy autó, az oszlopoktól és a parkoló lejtésétől így is nehéz beállni, nem kell még plusz nehezítés.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Mivel a jelzett terület a XIII. kerületi önkormányzat tulajdonában (kezelésében, üzemeltetésében) található, egyeztettünk az illetékes vezetővel, aki azt válaszolta, hogy a Gyöngyö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét a Gyöngyösi utca 8 – 14. előtti útburkolati hibákkal kapcsolatosan.

    Az útburkolati hibák kijavítását megrendeltem, a munkálatok május 15-re készülnek el....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Töreki Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kàtyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kisgömb utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúszőnyeg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Bulcsú utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére