Megoldott

Beszakadt járda

Anonim Járókelő

Beszakadt járda a 9. kerületben, a Liliom utcában.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Liliom u. 2-4

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére