Megerősítésre vár

Mozgó fedlap

A Rózsák terén lévő elektromos akna fedlap fém része felcsattan a lépések alatt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, 0706-Rózsák tere

Hozzászólások

  • Pál András visszajelzésére vár.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/205364/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100052883918

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükke
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: E.ON
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: E.ON
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére