Megoldott

Megsüllyedt aszfalt

Anonim Járókelő

A megálló előtt, a csapszekrény körül megsüllyedt az úttest. Körülötte egész jó állapotú az út.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dob utca

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 100347 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest VII.
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közműfedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jogos Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére