Megoldott

Avar és szemét a buszmegálló üvege mögé tömörítve

A 130-as busz (>Puskás) János utcai megállójában az üveg mögött avar gyülemlett fel, ami egy hónap múlva elég undorító állagú és büdös lesz. A szemétről nem is beszélve.

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, János utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0015242/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00100322

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy 2022. má
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére