Megoldásra vár

Graffitis utasváró

Tisztelt Cím!

A Kelemen László utca Széll Kálmán tér felé menő villamos esőbeállója össze van graffitizve, kérném ezek eltávolítását.

Üdvözlettel:

Radics Levente

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem nem megyünk el ebbe az irányba a graffitikkel, hogy inkább nem takarítjuk le, mert nagyon csúnya világ vár akkor ránk.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Frissítve küldjük vissza: Tulajdonképpen az összeszart utasváró is véd az esőtől és széltől, mégse állna be oda senki. Még a BKV csapata sem.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/15233-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00100321

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolt
    ...
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széna tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leharcolt információs tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére