Megoldott

Szemétlerakat a Soroksári úton

FRISSÍTÉS: 2022.05.23.
FÖRI válaszából:
Helyszíni ellenőrzést végzett, a hulladék elszállítása érdekében a bejelentést az FKF részére továbbította.

----------------
A Soroksári út 108. mellett gumiabroncsok, zsákok, egyéb vegyes hulladék található.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 108

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladékot elszállították. Köszönöm mindenkinek a segítséget!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Soroksári út 108. mellett gumiabroncsok, zsákok, egyéb vegyes hulladék található."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.23. FÖRI válaszából: Helyszíni ellenőrzést végzett, a hulladék elszállítása érdekében a bejelentést az FKF részére továbbította. ---------------- A Soroksári út 108. mellett gumiabroncsok, zsákok, egy...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/1843-2/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző

    Budapes
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszabadult purhab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi híd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék (?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    FKF kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére