Megoldott

Veszélyes játszótér

Budapest 14. Szentmihályi út 7. Sz. Előtti játszótér bejárati kapujának az alsó tartó zsanérja eltört. Elrozsdasodott. A kapu lóg a levegőben, a felső zsaner tartja még de az is tiszta rozsda, bármikor leszakadhat. Balesetveszelyes, gyerekekre radőlhet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 7

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 100316. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A kapu javítása megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 2022....
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hagara Eva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére