Válaszra vár

Elhagyottnak vélt renault autó

Anonim Járókelő

Bp. XII. ker. Fodor utca 78. sz. ház előtt, a Tállya utcai saroknál, már vagy két éve áll egy kis Renault rendszámmal. A kocsi régóta nem mozdult el, állapota folyamatosan romlik.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Fodor u. 83b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét, továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 Budapes
    ...
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Húú, de mennyi munkájuk lesz nem soká az önkormányzatoknak ezekből. Persze, ha akarnak foglalkozni vele.
    Ez a veszélyhelyzetes dolog azért gusztustalan.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Veszélyhelyzetes
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gyimes utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Álom utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére