Megoldott

Balkáni állapotok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.04.29.:

A II. kerületi Önkormányzat válasza:
"Kérjük az illetékes pontosítását, ahogy jeleztük korábban semmilyen illetékességünk nincs az ügyben. Városrendészetünk (közterület-felügyelet) sem illetékes ezen a területen, hiszen a korábbi feladatmegosztás alapján ez a terület a FÖRI-hez tartozik.

A területen lévő vendéglátósokkal felvettük a kapcsolatot kérve őket, hogy a szabályokat tartsák be és ehhez támogatást is nyújtunk."

-----

Mindig van lejjebb: kukaexpo a Széll Kálmán téren, a gyorséttermek előtt. Az utasok a gusztustalan, bűzölgő kukák között várakoznak. Nem ritka, hogy a kukákat egyenesen a buszmegállókba tolják be.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 91

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Mindig van lejjebb: kukaexpo a Széll Kálmán téren, a gyorséttermek előtt. Az utasok a gusztustalan, bűzölgő kukák között várakoznak. Nem ritka, hogy a kukákat egyenesen a buszmegállókba tolják be."-ról "FRISSÍTÉS 2022.04.29.: A II. kerületi Önkormányzat válasza: "Kérjük az illetékes pontosítását, ahogy jelezt...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Kérjük az illetékes pontosítását, ahogy jeleztük korábban semmilyen illetékességünk nincs az ügyben. Városrendészetünk (közterület-felügyelet) sem illetékes ezen a területen, hiszen...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett szemétgyűjtőket nem az Önkormányzat üzemelteti, hanem az FKF Zrt. A kukák nem az Önkormányzat használatában vannak. Az ingatlan tulajdonosok helyezik ki a kukákat...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Termés a járdán, balesetveszély, kosz, bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Zuhatag sor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére