Megoldott

Graffiti a lépcső mellett

Anonim Járókelő

Graffiti a lépcső mellett
Budafoki út / Dombóvári út, 133E/33 buszmegálló, 1V-hoz vezető lépcső

Foto: 2022-04-25 délután

Budapest, Budafoki út / Dombóvári út, 1117 Magyarország

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére