Megoldott

Életveszélyes tábla

Megdöntött tábla, nem akarok belegondolni mi lenne, ha valaki későn veszi észre a bringások közül...
Az elkövetőre már nem is mondok semmit inkább.
Egy kollégával kiegyenesítettük, hogy a megoldásig ne veszélyeztessen, de minél hamarabb rögzíteni kellene!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 13

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, szuper. Ez tényleg életveszélyes volt.
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítását Részvénytársaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére