Megoldott

Leromlott küllemű postaláda

Tisztelt Magyar Posta!
A Bartók Béla úton, a képen látható postaláda erősen matricás, graffitis.
Bár bulinegyed közelében található, de talán egy időre javítható a külleme.
Google alapján több éve meglévő matricák borítják.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 39

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Sajnos leszerelik.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    A megkeresést k
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Posta"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Posta
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Viseltes tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Árva oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére