Megoldásra vár

Rákóczi- Batthyány úti kátyúk

Kérném a szíves segítségüket a Bp. 3. Kerületi Rákóczi úton lévő kátyúk kijavításához. A képen egy példa van, de egészen Budakalásztól a Szentendrei út és Rákóczi út elágazásáig rengeteg ilyen úthiba van mindkét irányban! (11-es út- Batthyány út- Rákóczi út)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 11 36

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett, kátyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére