Válaszra vár

Kátyú a rakparton

FRISSÍTÉS: 2022.05.31.
MVM válasza:
A bejelentés szereplő aknák nem az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. kezelésében állnak. Véhetően a vízműhálózat részét képezik.
-------------------
FRISSÍTÉS: 2022.05.06.
Budapest Közút válasza:
"A bejelentett hiba kijavítására korábban felkértük az illetékes közműszolgáltatót."
-------------------
A budai alsó rakpart észak felé vezető oldalán, a Szépvölgyi út és Dereglye utca közötti szakaszon van egy egyre mélyebbre süllyedő útburkolati rész.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 50a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.05.06. Budapest Közút válasza: "A bejelentett hiba kijavítására korábban felkértük az illetékes közműszolgáltatót." ------------------- A budai alsó rakpart észak felé vezető oldalán, a Szépvölgyi út és Dereglye utca közötti szakaszon van egy egyre mélyebbre süllyedő útburkolati rész."-ról "FRISS...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100225/katyu-a-rakparton
    [https://d1mkxvwtzddm9n.cloudfront
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A budai alsó rakpart észak felé vezető oldalán, a Szépvölgyi út és Dereglye utca közötti szakaszon van egy egyre mélyebbre süllyedő útburkolati rész."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.06. Budapest Közút válasza: "A bejelentett hiba kijavítására korábban felkértük az illetékes közműszolgáltatót." ------------------- A b...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O J bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedél a nyomvonalon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent kereszt tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan balesetveszélyes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kőpor köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére