Megoldásra vár

Veszélyes útszakasz, iskola miatt forgalmas helyen

A Neptun utcának az a szakasza, ami a kéttannyelvű iskolától kivezet a Késmárk utcára, életveszélyes. Az út egyik oldalán egy pici dombszerúség miatt teljesen beláthatatlan a kanyar és környéke. Ez nem lenne gond, viszont az elmúlt pár hónapban a Késmárk utca felőli jobb oldalon végig kocsik parkolnak, így leszűkítve az amúgy sem széles, épphogy 2 kocsinyi széles útszakaszt. Az iskola megnyitása óta ez az út jelentős forgalmat bonyolít, különösen, mióta 2 üzletlánc is nyílt az út végén. Jelenleg a közlekedés fokozottan veszélyes a közlekedést akadályozó parkoló autók miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Neptun u. 94

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal

    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.

    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu

    Telefon: +36 1 305 3193

    [image: cid:image003.p...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszeres parkolás a téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. Kerületi Rendőrkapitányság
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tábla?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére