Megoldott

Mozgássérült parkoló szabálytalan használata

A társasház előtt összesen 4 mozgássérült parkoló van, mindegyiket az ott lakó mozgássérültek kérelmére jelölte ki az önkorményzat és a Közútfelügyelet. Ezek közül legalább az egyiket (az 51. lh előttit) rendszeresen szabálytalanul használják, mozgássérült igazolvány vagy jelzés nélkül.
A társasház előtti Sparnak az épület másik oldalán van parkolója, ennek ellenére az érkező vásárlók nem azt használják. Így a lakók nem tudnak hol parkolni.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Drégelyvár u. 45-55

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Ismételt szabálytalanság esetén, a 36 1 305 3147 telefonszámon kell bejelenteni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Puskás Ildikó
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3282 , +36 1 305-3235
    Fax: +36 1 305-3362,...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszeres parkolás a téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. Kerületi Rendőrkapitányság
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó tábla?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapest Közút
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére