Megoldásra vár

Gellért szobor körüli szeméthegyek

Sziasztok!
Penteken a Gellert szoborhoz futottam fel az Erzsebet hid felol a lepcsokon.
Az osszes szemetes csordultig van, omlik ki belole a szemet.
Keson kaptam eszbe, hogy lefenykepezzem oket....a csatolt kepeken levo kukak mar nincsenek is ANNNYIRA rossz allapotban.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szent Gellért rkp. 16

Hozzászólások

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről.
    ...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bochenek Luca bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Várfok utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Déli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Déli pályaudvar (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére