Válaszra vár

Roncs bicikli

Anonim Járókelő

Ez a roncs bicikli foglalja a helyet ennél a bringatámasznál. Elég okán járnak ide biciklivel vásárolni és nincs túl sok támasz lakatoláshoz, úgyhogy örülnénk ha mihamarabb eltüntetnék innen ezt a roncsot.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Lövölde tér

Hozzászólások

  • Varju Péterverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címet az önkormányzati rendészek ellenőrizték és szabálysértést nem állapítottak meg.

    Tisztelettel:

    Terézvárosi Rendészeti Osztály
  • VI. kerület Rendészeti Osztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt
    Ügyfelünk!
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Roncs bicó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére