Megoldásra vár

Keleti parkoló

Egyre több autó parkol a Keleti pályaudvar mellett a placcon.

Probléma helyszíne
Budapest Keleti Pályaudvar

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik függvényében – rendszeresen figyeljék és e
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ezt tovább küldjük?
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Zerk Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak ott, hanem szemben is Thököly út 2 .-nél, a vicc az egészben hogy sokadik bejelentésre sem hajlandó ott sem intézkedni a Föri... , annyi különbséggel hogy ott buszmegálló van, és szerintük vi...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Békési utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Külföldi buszok szabálytalan parkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Elnök utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére