Megoldásra vár

Kifakult tábla

A Kökény utcában kifakult a zsákutca tábla, cserére szorul.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kökény u. 1

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla karbantartási tevékenységünknél elsőbbséget élveznek a kidőlt, megrongált, hiányzó jelzőtáblák cseréje, pótlása. Jelen esetben a tábla ko
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bosznay Réka
    Illetékes: Budapest Közút
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld ciklus kimarad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére