Megerősítésre vár

Rongált elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő elektromos szekrényt sajnos összefirkálták.
Kérjük az Illetékest, hozza rendbe az elektromos szekrényt!

Pontos helyszín:
47.577244716781564, 19.04927767613346

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 207

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba úr!

    A bejelentésben szereplő, Budapest III., ker. Szentendrei út 207. szám alatti transzformátor állomás soron következő karbantartása során kerül elvégzésre a külső burkolatok
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oláh Viktória
    Illetékes: E.ON
    Csillagszem utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére