Megerősítésre vár

Hiányos kerékpár szerviz állomás

FRISSÍTÉS 2022.04.22.
A Budapest Brand nZrt. válasza: "Ez a pumpa nem a Budapest Brand nZrt. hatáskörébe tartozik"

------------------------

Egy szerszámot letépett valaki, és a pumpa tömlője is hiányzik. Az info tábla egyik oldala szakadt, kopott.
Az eszközök pótlására kérem tegyék meg a szükséges lépéseket.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 27

Hozzászólások

  • Török Vazul visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a munka elvégzését beütemeztük, addig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/100045/hianyos-kerekpar-szerviz-allomas
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy szerszámot letépett valaki, és a pumpa tömlője is hiányzik. Az info tábla egyik oldala szakadt, kopott. Az eszközök pótlására kérem tegyék meg a szükséges lépéseket. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.04.22. A Budapest Brand nZrt. válasza: "Ez a pumpa nem a Budapest Brand nZrt. hatáskörébe tartozik" -------------...

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Brand NZrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Rácz-Lenkei Katalinverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Illetékes,
    Ez a pumpa nem a Budapest Brand nZrt. hatáskörébe tartozik, javításáró és karbantartásáról így nem áll módunkban intézkedni.
    Köszönettel és üdvözlettel:
    Rácz-Lenkei Katalin
    Budapes...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Brand NZrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Brand NZrt."-ra.

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Otthagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Máriássy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Levelek a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lehullott levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére