Válaszra vár

Járdán parkolás a Márton Áron téren

Amíg nem lesz parkolásgátló kihelyezve a Márton Áron téren a villamosmegállóba, továbbra is a járdán fognak parkolni. Többször be volt jelentve, többször le lett zárva megoldottként, de sajnos nincs megoldva a probléma. A terület forgalom elől el van zárva elvileg, a funkciója nem parkolóhely, hanem járda és buszmegálló, illetve villamosmegálló. Köszönöm a megértést.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Márton Áron tér

Hozzászólások

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beparkolt BKK buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csörsz utca - szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére