Megoldott

Építkezés utáni megmaradt, félredobbott kődarabok.

Tisztelt Illetékesek! Kérem szépen a térképen megjelölt pontos helyszínről a buszpályaudvar építési munkálatai után félredobbott kődarabjainak az elszállítását! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budaörs IV. kerület, Újpest, Budaörsi lakótelep

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    A tárgyban említett bejelentésre a következő fotót küldjük.

    Üdvözlettel:

    Ádám Attila
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    A tárgyban említett bejelentésre a következő fotót küldjük.

    Üdvözlettel:

    Ádám Attila
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BTG Budaörsi Településgazdálkodási NKft.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert az alapértelmezett településnek Budapestet választottad. :)
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BTG Budaörsi Településgazdálkodási NKft.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    A helyszín a Budaörsi buszpályaudvar!
    Nem értem a térképen miért a IV. kerületet, Újpestet jelöli?
    Budapesten kívüli a probléma!
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott Tesco bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dőlő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Liszt Ferenc utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére