Megerősítésre vár

Graffitik

Sajnos szomorúan tapasztalom, hogy 2 év alatt nem képesek letakarítani pár graffitit. Az FKF erre, hogy képes? A III. Kerületi Önkormányzat hogy képes? Budakalász hogy képes?
A Magyar Közút erre, hogy nem képes?

Elég szégyenletes, hogy mindenki képes letakarítani a graffitiket magukon kívül. Rendkívül szomorú, hogy több mint két év alatt, egyszer sem sikerült letakarítani vagy legalább megpróbálni letakarítani...

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budakalasz/62232/graffitis-hid
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budakalasz/102712/graffitik

Probléma helyszíne
Budakalász Duna sétány 35

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás nem történt
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük a továbbított bejelentést a Megyeri Duna-híd vasbeton szerkezetein lévő graffitikre vonatkozóan.
    Tájékoztatjuk, hogy illetékes Dunakeszi mérnökségünk a vasbeton
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budakalász)

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis Telekomos trafó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Berzeviczy Gergely utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitik a gáton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    falfirkás önkormányzati épület, Bacsó 4.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bacsó Béla utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére