Megoldott

Graffitis tábla

Kérem takarítsák le! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budakalász Harcsa u. 24

Hozzászólások

  • Szép-Magyar Ágnes lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szép-Magyar Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: Budakalász Önkormányzata

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budakalász Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Margit híd - graffitis lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Agyonrongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére