Megerősítésre vár

Évtizedes kossz

FRISSÍTÉS 2023.07.15.:

"Én sajnos nem látom a takarítás nyomait. Gyom és kosz mindenhol."

-----

Kérem végezzék el a híd takarítását főleg a lámpák körül illetve ellenőrizzék le hogy világítanak-e. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest Megyeri híd

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük továbbított bejelentését a Megyeri Duna-híd budai hídfőjének környezetében észrevételezett takarításra vonatkozóan.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budakalász)

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem végezzék el a híd takarítását főleg a lámpák körül illetve ellenőrizzék le hogy világítanak-e. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.07.15.: "Én sajnos nem látom a takarítás nyomait. Gyom és kosz mindenhol." ----- Kérem végezzék el a híd takarítását főleg a lámpák körül illetve ellenőrizzék le ...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért nem érkezett tőlem elég információ?
  • Szép-Magyar Ágnes lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Én sajnos nem látom a takarítás nyomait. Gyom és kosz mindenhol.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Szép-Magyar Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük továbbított bejelentésüket a Megyeri Duna-híd lámpák, illetve vizsgáló lépcsők takarítására vonatkozóan.

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk minden évben előre meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szép-Magyar Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Budakalász)

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a pontos helyszín bocsánat
  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére